Wystartowała Słupska Fabryka Styropianu EUROSTYROPIAN

  Wystartowała Słupska Fabryka Styropianu EUROSTYROPIAN

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Wystartowała Słupska Fabryka Styropianu EUROSTYROPIAN
  1/9
  przejdź do galerii
  EUROSTYROPIAN to przedsiębiorstwo produkcyjne branży budowlanej, ściśle związane z rynkiem słupskim. Prowadzi produkcję ociepleniowych materiałów styropianowych w oparciu o wydajny park maszynowy o potencjale produkcyjnym ponad 25.000 m 3 miesięcznie. Nad całością produkcji czuwają fachowcy, posiadający wieloletnie doświadczenie w przemysłowym przetwarzaniu polistyrenów.
  Produkty firmy EUROSTYROPIAN zostały przebadane przez polskie jednostki notyfikowane (Instytut Techniki i Budownictwa w Warszawie a także Polskie Centrum Badań i Certyfikacji w Gdańsku) pod kątem zastosowania w budownictwie.

  Głównymi produktami, które oferuje firma są płyty styropianowe, dostępne w szerokim zakresie współczynnika przewodzenia ciepła i parametrów wytrzymałościowych, dopasowanych do celu ich zastosowania. Płyty standardowo są produkowane w formatach 50 x 100 cm (na zamówienie do 100 x 450 cm) i grubościach 1 - 30cm. Przedsiębiorstwo produkuje także styropian spadkowy do dachów skośnych, jak również detale styropianowe (m. in. zaślepki styropianowe, kliny styropianowe). Przedstawiciel fabryki informuje, że w najbliższym czasie oferta poszerzy się o łukowe płyty styropianowe, umożliwiające elastyczne ocieplenie zewnętrznych i wewnętrznych ścian łukowych.

  EUROSTYROPIAN zachęca do współpracy zarówno deweloperów, firmy budowlane, przedsiębiorstwa produkcyjne, jak i odbiorców indywidualnych. Z okazji zbliżającego się sezonu budowlanego przygotowano dla Państwa promocyjną ofertę cenową. Styropian Fasada Premium (EPS S 040) w cenie jedynych 128,00 zł/m3! Dla hurtowni i deweloperów ceny ustalane indywidualnie. Oferta promocji ważna do dnia 15.05.2018 lub do wyczerpania zapasów.

  Szczegóły promocji na stronie internetowej producenta:www.eurostyropian.pl

  Czytaj treści premium w Głosie Pomorza Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 PLUS POLECAMY

  Wideo