Turystyka > Reklama Dwumiasta na dwóch kółkach

  Turystyka > Reklama Dwumiasta na dwóch kółkach

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Rowerzyści z Turystycznego Koła Rowerowego przy Parafii św. Jacka w Słupsku ledwo wrócili z Flensburga (Niemcy) i już planują następną podróż.

  Wstąp do klubu

  Wstąp do klubu


  TKR przy kościele św. Jacka zapraszamy do współpracy samorządy, organizacje i firmy z terenu Dwumiasta. Kontakt: Parafia św. Jacka w Słupsku, Ul. Ojca Pio 3, tel. 059 842 23 43, 0509 236 382.  Tym razem pojadą jeszcze dalej, bo do samej Brukseli. Termin - przyszłe lato, jednak już teraz szukają śmiałków, którzy chcą się przyłączyć.

  Wyprawa ma być manifestem w sprawie budowy ścieżek rowerowych w mieście.

  - Będzie to wyprawa pionierska, której zamiarem jest lobbing turystyczny, symboliczne zawiezienie projektu budowy profesjonalnej ścieżki rowerowej łączącej dwumiasto - Słupsk - Ustka - mówi Kazimierz Winiarski, pomysłodawca wyprawy, który ma nadzieję, że uda się pozyskać pieniądze na jej budowę.

  - Chcemy pokazać Europie, że ta ścieżka jest nam bardzo potrzebna. Uważamy ponadto, że jest to doskonała okazja do promocji naszego pięknego regionu - dodaje.

  (KRAB)

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo