Słupsk > Potrącony przez karetkę

  Słupsk > Potrącony przez karetkę

  (map)

  Głos Pomorza

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Pośpiech, nieuwaga i jazda rowerem ze słuchawkami na uszach. To przyczyny niecodziennego wypadku do jakiego doszło dziś na ulicy Garncarskiej w Słupsku.

  Kilkunastoletni rowerzysta wpadł pod rozpędzoną karetkę, gdy przejeżdżał przez przejście dla pieszych. Do wypadku doszło o godz. 18.

  Chłopak jechał zgodnie z przepisami drogą dla rowerów, a przez przejście przejeżdżał na zielonym świetle. Potrąciła go karetka, która jechała na sygnale do Lęborka po potrzebną do szpitala krew.

  Rowerzysta nie słyszał sygnału karetki, bo na uszach miał słuchawki i słuchał muzyki. Pierwszej pomocy udzieliła mu załoga karetki, pod którą chłopak wpadł. - Miał rozciętą skórę na głowie i krwawił - mówi kierowca karetki.

  - Sam się podniósł i chciał wchodzić do samochodu. Nie wiadomo, czy nic mu nie jest, bo był w szoku i mógł nie czuć jakichś obrażeń wewnętrznych.

  Rowerzysta został dowieziony przez inną karetkę do szpitala na ul. Obrońców Wybrzeża. Lekarze go badają. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (9)

  Wszystkie komentarze (9) forum.gp24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo