Zobacz
  co dzieje się w regionie!

  Informator kulturalny GP24.PL

  Rozwiń
  Z Głosem w plener > W drogę za pół ceny

  Z Głosem w plener > W drogę za pół ceny

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  W sobotę, 20 października, wyruszymy na jubileuszową, setną wyprawę w plener. Podczas imprezy nie zabraknie prezentów i niespodzianek. Jedną z nich zdradzamy już dzisiaj.

  Bilety

  Bilety


  po zniżce kosztować będą 13 złotych w obie strony od osoby. Już dzisiaj można rezerwować miejsca w autobusach pod redakcyjnym numerem telefonu 059 848 81 00.  Turyści ze Słupska, którzy wybiorą się autokarami PPKS, pojadą wyjątkowo za pół ceny.

  - Współpracujemy z wami już piętnasty rok, więc nie wyobrażaliśmy sobie tego, by nie dać wam zniżki na przejazd z okazji tak dużego jubileuszu - mówi Kazimierz Kowalski, szef działu przewozów słupskiego przedsiębiorstwa PKS. - Dzięki temu na setną imprezę będzie mogła pojechać jeszcze większa grupa ludzi.

  Słupski PPKS łącznie przewiózł już około 20 tysięcy turystów na wędrówki z "Głosem".

  Setna impreza odbędzie się w okolicach Miastka. Pokonamy 10-kilometrową trasę z Zielonego Ruczaju do... Zielonego Ruczaju, wędrując m.in. szlakiem wokół jeziora Studzieniczno.

  Na mecie podsumujemy wszystkie poprzednie wyprawy. Odbędzie się festyn z występami zespołów i konkursami, losowaniem upominków i posiłkiem.

  (KOR)

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo