Nasza akcja > Licytuj koszulkę, pomóż Marcie

  Nasza akcja > Licytuj koszulkę, pomóż Marcie

  Fot. Krzysztof Tomasik

  Głos Pomorza

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Marta w koszulce od Leo Beenhakkera.

  Marta w koszulce od Leo Beenhakkera. ©Fot. Krzysztof Tomasik

  500 złotych - tyle wynosi cena wywoławcza koszulki z podpisem Leo Beenhakkera, trenera polskiej reprezentacji piłki nożnej.
  Marta w koszulce od Leo Beenhakkera.

  Marta w koszulce od Leo Beenhakkera. ©Fot. Krzysztof Tomasik

  Jak licytować

  Jak licytować


  Aby uniknąć nieporozumień i głupich dowcipów, dane personalne osób, które będą deklarowały chęć kupna koszulki, umieścimy na stronie internetowej dopiero wówczas, gdy się z nami skontaktują i potwierdzimy wiarygodność ich oferty. Dlatego zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem telefonu 059 848 81 26 lub na adres e-mailowy: zbigniew.marecki@ gp24.pl. Licytacja będzie trwała do 14 października. Zwycięzca otrzyma koszulkę po wpłaceniu deklarowanej sumy. Będzie ją mógł odebrać już podczas koncertu dla Marty.  Licytację rozpoczniemy dzisiaj na stronach internetowego wydania "Głosu Pomorza". To dar Polskiego Związku Piłki Nożnej na rzecz Marty Iwaszkiewicz ze Słupska. Marta zapadła w śpiączkę po zażywaniu amfetaminy.

  Odzyskała już przytomność, ale nadal nie widzi. Zdaniem specjalistów jest szansa, że odzyska wzrok, ale będzie to możliwe, jeśli przejdzie specjalną stymulację mózgu, która jest kosztowna.

  Okazało się, że może liczyć na solidarność słupszczan. Znajomi i przyjaciele rodziny na czele ze Zbigniewem Żynisem organizują akcję pomocy oraz kampanię antynarkotykową.

  Jej zwieńczeniem będzie koncert rockowy - 15 października w hali Gryfia. Można także pomóc, wpłacając pieniądze na rachunek warszawskiej Fundacji dzieciom "Zdążyć z pomocą".

  Zbiórka trwa też w słupskich szkołach ponadpodstawowych, gdzie już trafiły szkatuły, oplombowane przez pracowników WBK Bank Zachodni.

  Konto dla Marty Fundacja dzieciom "Zdążyć z pomocą" PKO BP 15 0/ WARSZAWA 90 1020 1156 0000 7002 0051 6088 z dopiskiem: rehabilitacja Marty Iwaszkiewicz.

  Zbigniew Marecki

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (1)

  Wszystkie komentarze (1) forum.gp24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo