Z Głosem w plener > W drogę po raz setny

  Z Głosem w plener > W drogę po raz setny

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  W sobotę, 20 października, już po raz setny wyruszymy na wyprawę w plener. Jak na jubileusz przystało, nie zabraknie nagród i niespodzianek.

  Uwaga słupszczanie

  Uwaga słupszczanie


  Bilety w obie strony po zniżce kosztować będą jedynie 13 złotych od osoby. Już dzisiaj zachęcamy do rezerwowania miejsc. Miejsca w autobusach zamawiać można osobiście w sekretariacie "Głosu Pomorza" w Słupsku przy ul. Henryka Pobożnego 19 oraz telefonicznie pod numerem 059 848 81 00.  Jedną z nich dla naszych Czytelników-piechurów przygotowało słupskie PKS. Turyści ze Słupska, którzy pojadą z nami na setną imprezę, otrzymają 50-procentową zniżkę na bilet.

  - Współpracujemy z wami już piętnasty rok, więc nie wyobrażaliśmy sobie tego, by nie dać wam zniżki na przejazd z okazji tak dużego jubileuszu - mówi Kazimierz Kowalski, szef działu przewozów słupskiego Przedsiębiorstwa PKS. - Dzięki temu na setną imprezę będzie mogła pojechać jeszcze większa grupa ludzi.

  Słupski PPKS od lat jest współorganizatorem naszych turystycznych imprez. Łącznie na wędrówki z "Głosem" przewiózł, skromnie szacując, około 20 tysięcy piechurów. Jubileuszowa, setna impreza, odbędzie się w okolicach Miastka.

  Pokonamy 10-kilometrową trasę z Zielonego Ruczaju do... Zielonego Ruczaju. Wędrować będziemy między innymi szlakiem wokół jeziora Studzieniczno. Na mecie podsumujemy pierwszą setkę naszych wypraw.

  Po trasie nie zabraknie atrakcji. Odbędzie się festyn z występami zespołów i konkursami, losowaniem upominków i darmowym posiłkiem. Już dzisiaj zapraszamy na nasz wspólny jubileusz. Tam po prostu trzeba być!

  (KOR)

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo