Piłka nożna > Wyniki rozgrywek juniorskich

    Piłka nożna > Wyniki rozgrywek juniorskich

    Zdjęcie autora materiału

    Aktualizacja:

    Głos Pomorza

    Juniorskie okręgówki

    Juniorzy A - grupa I: Pogoń - Krokusy 5:3, Leśnik - Chrobry 1:9, Żaki 98 - Pomorze 11:1, Astra - Granit 4:1, Polonez - Sparta 4:1, Gryf 95 PRIMO - Karol 3:0. Pauzował Dąb.

    1. Żaki 98 Ustka 8 21 38-7
    2. Pogoń Lębork 9 21 35-14
    3. Chrobry Charbrowo 8 20 26-10
    4. Gryf 95 PRIMO Słupsk 8 19 35-5
    5. Astra Czarna Dąbrówka 8 16 38-28
    6. Dąb Kusowo 8 13 21-14
    7. Granit Kończewo 8 9 21-20
    8. Krokusy Stowięcino 8 9 21-22
    9. Polonez Bobrowniki 8 9 15-27
    10. Sparta Sycewice 9 9 16-37
    11. Pomorze Potęgowo 8 6 13-36
    12. Karol Pęplino 9 4 8-24
    13. Leśnik Cewice 9 0 9-52

    Juniorzy A - grupa II: Urania - Start 2:2, Drzewiarz - Kaszubia 2:1, Echo - Bytovia 0:9, Myśliwiec - Prime Food Brda 2:6, MKS - Iskra 2:0, Karol - Czarni 4:1.

    1. Bytovia Bytów 8 21 48-13
    2. Koral Dębnica 8 21 41-11
    3. MKS Debrzno 8 18 22-12
    4. Czarni Czarne 8 16 25-16
    5. Kaszubia Studzienice 8 13 20-21
    6. Urania Udorpie 8 13 16-25
    7. Iskra Dretyń 8 11 22-20
    8. Drzewiarz Rzeczenica 8 10 14-15
    9. Brda Prime Food Przechlewo 8 9 21-24
    10. Start Miastko 8 5 11-17
    11. Myśliwiec Tuchomie 8 3 12-42
    12. Echo Biesowice 8 0 8-44

    Juniorzy B - grupa I: Pogoń/Ratusz - Krokusy 9:2, Leśnik/Tęcza - Chrobry 11:0, Błękitni - Granit 3:1, Gryf 95 - Jantar 0:1. Stal/Orliki, Żaki 98 i Dąb - pauza.

    1. Jantar Ustka 9 27 44-6
    2. Pogoń/Ratusz Lębork 7 18 39-6
    3. Gryf 95 Słupsk 8 13 29-16
    4. Żaki 98 Ustka 6 12 25-9
    5. Leśnik/Tęcza Cewice 7 11 33-13
    6. Chrobry Charbrowo 6 7 8-19
    7. Błękitni Główczyce 7 7 7-32
    8. Krokusy Stowięcino 6 6 22-18
    9. Stal/Orliki Jezierzyce 7 6 10-25
    10. Dąb Kusowo 6 4 8-34
    11. Granit Kończewo 7 0 2-49

    Juniorzy B - grupa II: Unia - GKS 0:4, Myśliwiec - Prime Food Brda 0:14, MKS - Iskra 11:0, Koral - Czarni 3:2. Pauza: Piast i Kaszubia.

    1. GKS Kołczygłowy 6 18 25-3
    2. Brda Przechlewo 6 15 27-2
    3. Piast Człuchów 7 13 24-7
    4. Unia Korzybie 8 13 35-19
    5. Koral Dębnica 6 10 30-13
    6. MKS Debrzno 6 9 27-11
    7. Czarni Czarne 6 9 28-17
    8. Kaszubia Studzienice 6 3 12-30
    9. Iskra Dretyń 6 3 4-37
    10. Myśliwiec Tuchomie 7 0 4-77

    Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Najczęściej czytane

    GP24 poleca

    Wideo