Pomorze > Narkotykowi dilerzy sprzedawali mocz

  Pomorze > Narkotykowi dilerzy sprzedawali mocz

  RMF FM

  Głos Pomorza

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Szczecińscy policjanci zatrzymali w ostatnich dniach trzech dealerów, którzy sprzedawali narkotyki uczniom szkół podstawowych i gimnazjów.

  Jak przyznają w rozmowie z radiem RMF FM młodzi ludzie, zakup środków odurzających i ewentualne kontrole, nie są dla nich problemem. Uczniowie, którzy chcą oszukać narkotykowe testery, kupują mocz w butelkach.

  Uczniowie zostali już przesłuchani i przyznali, że kupowali od zatrzymanych dealerów narkotyki - mówi RMF FM Katarzyna Legan z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie.

  Dopiero w takich sytuacjach, gdy policjanci zatrzymują osoby, sprzedające narkotyki, dowiadujemy się, gdzie te narkotyki. Najczęściej do ostatnich klas szkół podstawowych i klas gimnazjalnych - zaznacza.

  Uczniowie, którzy kupują narkotyki i nie chcą mieć później problemów z ewentualną kontrolą, zaopatrują się w butelkowany mocz. Butelka czystego moczu kosztuje 15 złotych - przyznaje uczennica jednej ze szkół w Szczecinie.

  Zaznacza, że w Szczecinie nie ma większego problemu z dotarciem do środków odurzających: Każdy wie, kto sprzedaje, za ile i gdzie.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo