Tragedia na poligonie > Dwaj żołnierze zwolnieni, jeden...

  Tragedia na poligonie > Dwaj żołnierze zwolnieni, jeden wciąż w szpitalu

  Fot. Sławomir Żabicki

  Głos Pomorza

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Sabina i Lech Baradziej przyjechali wczoraj do Słupska.

  Sabina i Lech Baradziej przyjechali wczoraj do Słupska. ©Fot. Sławomir Żabicki

  Dwóch żołnierzy poszkodowanych w wypadku na poligonie w Wicku Morskim zostało wypisanych ze szpitala. Stan trzeciego - ciężko rannego Marcina Baradzieja - jest stabilny. Wczoraj odwiedzili go rodzice.
  Sabina i Lech Baradziej przyjechali wczoraj do Słupska.

  Sabina i Lech Baradziej przyjechali wczoraj do Słupska. ©Fot. Sławomir Żabicki

  Przypomnijmy: we wtorek, późnym wieczorem, podczas nocnych strzelań przeciwlotniczych doszło do niekontrolowanego ostrzelania jednego z pojazdów biorących udział w manewrach.

  W wyniku zdarzenia jeden żołnierz zginął. Drugi z raną postrzałową głowy przeszedł ciężką operację. Jest w stanie śpiączki.

  - Wszystko idzie po myśli zespołu operacyjnego - powiedział nam Ryszard Stus, dyrektor słupskiego szpitala. Wojsko przywiozło z Murzynowa do Słupska rodziców Marcina Baradzieja.

  - Po wizycie u syna czuję się bardziej spokojna - mówi Sabina Baradziej, matka Marcina. - Zostaniemy w Słupsku. Za kilka dni Marcina będą wybudzać

  . - Marcin ma uszkodzony mózg, ale mamy nadzieję, że wszystko będzie w porządku - dodaje Lech Baradziej, tata rannego 20-latka. Marcin Baradziej, miał wyjść z wojska w styczniu.

  Michał Kowalski

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo