Bytów > Gospodarek szefem centrum kultury

  Bytów > Gospodarek szefem centrum kultury

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Marian Gospodarek

  Marian Gospodarek

  Marian Gospodarek wygrał konkurs na dyrektora Bytowskiego Centrum Kultury. Był jedynym kandydatem. Stanowisko będzie pełnił co najmniej pięć lat.
  Marian Gospodarek

  Marian Gospodarek

  Gospodarek do tej pory szefował BCK, które powstało z połączenia Miejskiego Domu Kultury i Kompleksu Zamkowego, jako pełniący obowiązki.

  Wcześniej przez trzy lata był dyrektorem domu kultury. Ma 31 lat, wykształcenie wyższe administracyjne. Żonaty, dwoje dzieci.

  - Będę kontynuował swoją działalność. Chcę poświęcić większą uwagę na zdobywanie funduszy zewnętrznych, bo do tej pory to trochę kulało. Chodzi o pieniądze zarówno na działalność merytoryczną, jak i na remonty - mówi Gospodarek.

  Dyrektor zapowiada kontynuację działalności impresaryjnej, ale też i rozwój sekcji. - Na tyle, na ile pozwolą nam na to warunki lokalowe. Jednym z pomysłów jest stworzenie sekcji integracyjnej dla niepełnosprawnych - oznajmia Gospodarek.

  (ANG)

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo