Piłka nożna > Wyniki juniorskich lig okręgowych

    Piłka nożna > Wyniki juniorskich lig okręgowych

    (fen)

    Głos Pomorza

    Aktualizacja:

    Głos Pomorza

    Juniorzy A - grupa I: Sparta - Gryf 95 PRIMO 0:5, Granit - Polonez 7:0, Pomorze - Astra 1:4, Chrobry - Żaki 98 0:3, Krokusy - Leśnik 9:0, Pogoń - Dąb 3:1. Pauzował Karol.

    1. Żaki 98 Ustka 9 24 41-7
    2. Pogoń Lębork 10 24 38-15
    3. Gryf 95 PRIMO Słupsk 9 22 40-5
    4. Chrobry Charbrowo 9 20 26-13
    5. Astra Czarna Dąbrówka 9 19 42-29
    6. Dąb Kusowo 9 16 24-15
    7. Krokusy Stowięcino 9 12 30-22
    8. Granit Kończewo 9 12 28-20
    9. Polonez Bobrowniki 9 9 15-34
    10. Sparta Sycewice 10 9 16-42
    11. Pomorze Potęgowo 9 6 14-40
    12. Karol Pęplino 9 4 8-24
    13. Leśnik Cewice 10 0 9-61

    Juniorzy A - grupa II: Czarni - Urania 6:3, Iskra - Koral 1:6, Prime Food Brda - MKS 6:0, Bytovia - Myśliwiec 15:0, Kaszubia - Echo 6:2, Start - Drzewiarz 6:0.

    1. Bytovia Bytów 9 24 63-13
    2. Koral Dębnica 9 24 47-12
    3. Czarni Czarne 9 19 31-19
    4. MKS Debrzno 9 18 22-18
    5. Kaszubia Studzienice 9 16 26-23
    6. Urania Udorpie 9 13 19-31
    7. Brda Prime Food Przechlewo 9 12 27-24
    8. Iskra Dretyń 9 11 23-26
    9. Drzewiarz Rzeczenica 9 10 14-21
    10. Start Miastko 9 8 17-17
    11. Myśliwiec Tuchomie 9 3 12-57
    12. Echo Biesowice 9 0 10-50

    Juniorzy B - grupa I: Granit - Stal/Orliki 0:6, Chrobry - Żaki 98 0:2, Krokusy - Leśnik/Tęcza 2:2, Pogoń/Ratusz - Dąb 10:0. Jantar, Gryf 95 i Błękitni - pauza.

    1. Jantar Ustka 9 27 44-6
    2. Pogoń/Ratusz Lębork 8 21 49-6
    3. Żaki 98 Ustka 7 15 27-9
    4. Gryf 95 Słupsk 8 13 29-16
    5. Leśnik/Tęcza Cewice 8 12 35-15
    6. Stal/Orliki Jezierzyce 8 9 16-25
    7. Krokusy Stowięcino 7 7 24-20
    8. Chrobry Charbrowo 7 7 8-21
    9. Błękitni Główczyce 7 7 7-32
    10. Dąb Kusowo 7 4 8-44
    11. Granit Kończewo 8 0 2-55

    Juniorzy B - grupa II: Czarni - Piast 0:6, Iskra - Koral 0:7, Prime Food Brda - MKS 9:0, GKS - Myśliwiec 8:0, Kaszubia - Unia 2:2.

    1. GKS Kołczygłowy 7 21 33-3
    2. Brda Prime Food Przechlewo 7 18 36-2
    3. Piast Człuchów 8 16 30-7
    4. Unia Korzybie 9 14 37-21
    5. Koral Dębnica 7 13 37-13
    6. MKS Debrzno 7 9 27-20
    7. Czarni Czarne 7 9 28-23
    8. Kaszubia Studzienice 7 4 14-32
    9. Iskra Dretyń 7 3 4-44
    10. Myśliwiec Tuchomie 8 0 4-85

    Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Najczęściej czytane

    GP24 poleca

    Wideo