Piłka nożna > Wyniki rozgrywek juniorskich

    Piłka nożna > Wyniki rozgrywek juniorskich

    (res)

    Głos Pomorza

    Aktualizacja:

    Głos Pomorza

    Pomorska liga juniorów A

    Wyniki meczów w 12. kolejce: Bałtyk - Gryf 95 KMT 4:1 (dla słupszczan bramkę zdobył Paweł Silicki), Żuławy - KP 6:0, Stal - Lechia II 0:4, SSA Arka - Piast 14:1 (dla człuchowian honorowego gola strzelił Maciej Szczepaniak), Pomezania - Rodło 0:2, Lechia I - Cartusia 4:1, Polonia - Chojniczanka 1:1.

    Tabela

    1. SSA Arka Gdynia 11 30 53-5
    2. Lechia I Gdańsk 12 30 54-12
    3. Gryf 95 KMT Słupsk 12 25 31-14
    4. Bałtyk Gdynia 12 23 30-18
    5. Polonia Gdańsk 11 22 36-17
    6. Żuławy Nowy Dwór Gd. 12 20 31-26
    7. Lechia II Gdańsk 11 19 28-18
    8. Rodło Kwidzyn 12 18 28-23
    9. Cartusia Kartuzy 12 16 28-29
    10. Piast Człuchów 12 10 14-48
    11. Stal Jezierzyce 12 8 14-35
    12. Pomezania Malbork 11 8 20-44
    13. Chojniczanka Chojnice 12 7 12-27
    14. KP Sopot 12 1 3-66

    Pomorska liga juniorów B

    Rezultaty spotkań w 12. serii: Bałtyk - Gryf 95 8:1 (dla gryfitów bramkę zdobył Daniel Wiśniewski), Żuławy - Gedania 2:7, Start - Lechia II 2:3 (strzelcy goli dla Miastka: Łukasz Wiśniewski i Krzysztof Dzierżynski), SSA Arka - Wisła 0:0, Wierzyca - Rodło 1:0, Lechia I - Pomezania 8:0, Polonia - Bytovia 6:1 (dla bytowian bramkę zdobył Damian Formela).

    Tabela:

    1. Lechia I Gdańsk 12 30 59-8
    2. SSA Arka Gdynia 12 30 29-6
    3. Polonia Gdańsk 12 26 47-18
    4. Wierzyca Starogard Gd.12 21 31-25
    5. Bałtyk Gdynia 12 19 27-25
    6. Bytovia Bytów 12 19 23-24
    7. Lechia II Gdańsk 12 18 29-22
    8. Gedania Gdańsk 12 18 26-20
    9. Start Miastko 12 16 30-20
    10. Wisła Tczew 12 12 18-33
    11. Gryf 95 Słupsk 12 10 20-40
    12. Rodło Kwidzyn 12 8 12-27
    13. Pomezania Malbork 12 7 18-39
    14. Żuławy Nowy Dwór Gd. 12 3 13-75

    Pomorska liga juniorów C 1

    Wyniki meczów w 11. serii: Jantar P. Gd. - Gryf 95 2:0, SMS Jantar - Arka I 1:1, Gedania - Lechia 1:4, Olivia - Orkan 1:1, Arka II - Wisła 1:5, Wierzyca - Borowiak 0:0, Cisowa - Bałtyk 3:6.

    1. Arka I Gdynia 10 26 47-5
    2. Lechia Gdańsk 11 25 41-12
    3. Jantar Pruszcz Gdański 10 25 22-4
    4. SMS Jantar Ustka 11 24 27-16
    5. Borowiak Czersk 11 20 19-15
    6. Olivia Gdańsk 11 18 33-13
    7. Bałtyk Gdynia 11 15 33-36
    8. Wisła Tczew 11 13 26-34
    9. Cisowa Gdynia 10 9 18-33
    10. Wierzyca Starogard Gd.10 8 11-25
    11. Arka II Gdynia 11 7 14-31
    12. Gedania Gdańsk 11 7 14-31
    13. Gryf 95 Słupsk 11 7 13-42
    14. Orkan Rumia 11 6 7-28

    Mecze juniorów

    Jutro w Słupsku odbędą się dwa spotkania kadry województwa pomorskiego w mistrzostwach makroregionów. Na stadionie 650-lecia przy ul. Madalińskiego w Słupsku zagrają reprezentacje Pomorskiego ZPN i Zachodniopomorskiego ZPN. O godz. 11 zaczną drużyny z rocznika 1995, o godz. 13 zmierzą się roczniki 1994.

    Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Najczęściej czytane

    GP24 poleca

    Wideo