www.gp24.pl > Energa Czarni Słupsk na naszych stronach

  www.gp24.pl > Energa Czarni Słupsk na naszych stronach

  Daniel Klusek

  Głos Pomorza

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Portal "Głosu Pomorza", www.gp24.pl, jest coraz popularniejszy wśród internautów. W październiku zaglądali oni na nasze strony ponad 1,2 mln razy! To rekord w niemal rocznej historii portalu.

  Aby być jeszcze bardziej konkurencyjni i ciekawi, wprowadziliśmy kolejne nowości. Jedna z nich to serwis poświęcony koszykarskiej drużynie Energa Czarni Słupsk.

  Na naszych stronach kibice znajdą wszystko, co najciekawsze i najważniejsze z życia słupskiej drużyny. Są tam relacje ze spotkań, wywiady z zawodnikami, analizy, komentarze, tabela, a także bogata galeria zdjęć z treningów i meczy.

  Każdy może też bliżej poznać zawodników i trenerów, bo ich sylwetki również prezentujemy w serwisie. Podczas spotkań na bieżąco informujemy o wynikach na parkiecie.

  - Widziałem wasz serwis i bardzo mi się podoba - mówi Filip Hołowienko, kibic Energi Czarnych Słupsk. - Macie świetne zdjęcia i dużo ciekawych informacji o drużynie. Staram się być na każdym meczu, ale jeśli jestem poza Słupskiem, to śledzę spotkanie na waszych stronach.

  Każdy internauta-kibic może być współautorem sportowego serwisu. Zachęcamy do wypowiadania się na naszych stronach na forum i uczestniczenia w sondach. Jeśli macie ciekawe zdjęcia zawodników, wyślijcie je na adres: online@gp24.pl. Nie musicie mieć profesjonalnego sprzętu, wystarczy aparat w telefonie komórkowym.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo