Cewice > Leśny konkurs

  Cewice > Leśny konkurs

  (piw)

  Głos Pomorza

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Nadleśnictwa w Cewicach i w Lęborku oraz Gminne Centrum Kultury w Cewicach zapraszają do udziału w konkursie plastycznym pod hasłem "Kolory lasu".
  Konkurs ma charakter otwarty z podziałem na kategorie wiekowe: dzieci do lat 6, dzieci z zerówek, klas I-III, klas IV-VI oraz młodzież gimnazjalną.

  Prace plastyczne powinny przedstawiać barwy lasu i zostać wykonane indywidualnie. Prace nie powinny być większe niż w formacie A-3. Dzieła młodych artystów powinny posiadać na odwrotnej stronie czytelną metryczkę z danymi osobowymi i nazwą szkoły lub placówki.

  Termin składania prac upływa 30 listopada. Można je dostarczać osobiście lub pocztą na adres: Gminne Centrum Kultury, ul. Węgrzynowicza 16, 84-312 Cewice. Dodatkowych informacje udziela Joanna Wenta pod numerem telefonu 0-59 861 14 90. Podsumowanie konkursu odbędzie się 7 grudnia o godz. 12 w cewickim GCK.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo