Ustka > Hotel Trojanowski na sprzedaż

  Ustka > Hotel Trojanowski na sprzedaż

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Kolejny budynek turystyczny w Ustce został wystawiony na sprzedaż. Tym razem nowego właściciela szuka Hotel Trojanowski po zachodniej stronie miasta.

  Właściciele żądają za hotel 17,5 milionów złotych. Jego sprzedażą zajmuje się agencja nieruchomości z Poznaniu. Budynek jest reklamowany jako komfortowy hotel, przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, z wieloma usługami medycznymi oraz sauną, solarium, siłownią i salą bilardową. Hotel dysponuje 16 pokojami dwuosobowymi, 18 pokojami trzyosobowymi i apartamentem dla nowożeńców. W sumie ma 100 miejsc noclegowych.

  Dlaczego właściciele chcą pozbyć się tak dobrze urządzonego obiektu? - Nie będę rozmawiała na ten temat - powiedziała naszemu reporterowi Maria Trojanowska, właścicielka hotelu.

  Nieoficjalnie udało się nam dowiedzieć, że obiekt powinien być doinwestowany, aby mógł utrzymać dotychczasowy standard, a to przerasta możliwości obecnych właścicieli. Hotel miał stracić wielu gości, gdy konkurujący z nim hotel Lubicz przeszedł generalny remont i zyskał wysoki czterogwiazdkowy standard.

  To nie pierwszy duży obiekt turystyczny wystawiony w Ustce na sprzedaż w tym roku. Nowego właściciela szuka restauracja Laguna na promenadzie nadmorskiej oraz ośrodek wypoczynkowy Azoty.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (2)

  Wszystkie komentarze (2) forum.gp24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo