Piłka nożna > Juniorskie okręgówki

    Piłka nożna > Juniorskie okręgówki

    (fen)

    Głos Pomorza

    Aktualizacja:

    Głos Pomorza

    Juniorzy A , grupa I: Żaki 98 - Pogoń 2:3, Astra - Dąb 2:3, Polonez - Krokusy 4:2, Gryf 95 - Chrobry 3:0, Karol - Pomorze 4:4, Sparta - Granit 3:1. Granit - Karol 0:3 - v.o. (na boisku 3:3).

    1. Gryf 95 PRIMO Słupsk 12 31 51-5
    2. Pogoń Lębork 12 30 61-17
    3. Żaki 98 Ustka 12 30 52-12
    4. Chrobry Charbrowo 12 23 32-19
    5. Astra Czarna Dąbrówka 12 22 48-40
    6. Dąb Kusowo 12 19 34-22
    7. Krokusy Stowięcino 12 15 40-33
    8. Granit Kończewo 12 15 32-26
    9. Polonez Bobrowniki 12 15 33-42
    10. Sparta Sycewice 12 12 20-45
    11. Karol Pęplino 12 8 14-32
    12. Pomorze Potęgowo 12 7 20-63
    13. Leśnik Cewice 12 0 9-90

    Juniorzy A - grupa II: Start - Myśliwiec 0:3 - v.o. ( 6:0).

    1. Bytovia Bytów 11 30 66-13
    2. Koral Dębnica 11 27 51-15
    3. MKS Debrzno 11 21 27-22
    4. Czarni Czarne 11 19 34-28
    5. Kaszubia Studzienice 11 19 33-30
    6. Iskra Dretyń 11 17 29-28
    7. Urania Udorpie 11 16 24-34
    8. Brda Przechlewo 11 15 35-30
    9. Drzewiarz Rzeczenica 11 13 19-26
    10. Start Miastko 11 11 19-21
    11. Myśliwiec Tuchomie 11 6 17-62
    12. Echo Biesowice 11 0 12-57

    Juniorzy B - grupa I: Żaki 98 - Pogoń/Ratusz 1:1, Błękitni - Dąb 3:3, Stal/Orliki - Krokusy 4:5, Gryf 95 - Chrobry 5:0.

    1. Jantar Ustka 10 30 61-7
    2. Pogoń/Ratusz Lębork 10 23 52-9
    3. Żaki 98 Ustka 10 20 37-17
    4. Gryf 95 Słupsk 10 19 42-16
    5. Leśnik/Tęcza Cewice 10 16 45-21
    6. Krokusy Stowięcino 10 13 39-31
    7. Stal/Orliki Jezierzyce 10 12 23-30
    8. Chrobry Charbrowo 10 10 11-29
    9. Błękitni Główczyce 10 8 12-45
    10. Dąb Kusowo 10 6 19-59
    11. Granit Kończewo 10 0 3-80

    Juniorzy B - grupa II: Iskra - Piast 0:9 - v.o. (2:9).

    1. GKS Kołczygłowy 9 25 35-4
    2. Brda Przechlewo 9 20 40-6
    3. Piast Człuchów 9 19 39-7
    4. Koral Dębnica 9 14 38-15
    5. Czarni Czarne 9 13 45-26
    6. Unia Korzybie 9 13 35-22
    7. MKS Debrzno 9 13 35-23
    8. Kaszubia Studzienice 9 9 20-38
    9. Iskra Dretyń 9 3 4-67
    10. Myśliwiec Tuchomie 9 0 5-88

    Pomorska liga juniorów C 1

    SMS Jantar - Gryf 95 5:1, Gedania - Jantar P. Gd. 0:3, Olivia - Arka I 1:2, Arka II - Lechia 1:2, Wierzyca - Orkan 2:0, Cisowa - Wisła 1:8, Bałtyk - Borowiak 3:1.

    1. Jantar Pruszcz Gdański 12 31 27-4
    2. Arka I Gdynia 12 29 49-7
    3. Lechia Gdańsk 13 29 46-16
    4. SMS Jantar Ustka 13 27 32-19
    5. Borowiak Czersk 13 23 23-18
    6. Olivia Gdańsk 13 19 37-18
    7. Bałtyk Gdynia 13 18 38-40
    8. Wisła Tczew 13 17 36-37
    9. Wierzyca Starogard Gd.12 12 15-27
    10. Arka II Gdynia 13 10 18-35
    11. Gedania Gdańsk 13 10 15-34
    12. Gryf 95 Słupsk 13 10 17-49
    13. Cisowa Gdynia 12 9 19-44
    14. Orkan Rumia 13 6 9-33

    Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Najczęściej czytane

    GP24 poleca

    Wideo