Gmina Słupsk > Nowe bloki TBS

  Gmina Słupsk > Nowe bloki TBS

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  36 rodzin wprowadzi się do nowych bloków Gminnego Towarzystwa Budownictwa Społecznego w Siemianicach. Przy ulicach Kasztanowej wybudowano trzy dwuklatkowe budynki.

  W każdym bloku są dwa mieszkania jednopokojowe (o powierzchni 31 m. kw.) i 10 dwupokojowych (34-46 m. kw.). W pokojach i przedpokojach podłogi wyłożone są panelami. Na ścianach w pokojach i kuchni są tynki gipsowe malowane emulsją.

  Ściany łazienki wyłożone są glazurą. Klatki dostosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych. Zamontowane zostały specjalne platformy. Koszt inwestycji wyniósł ponad 3,7 mln zł.

  Dodatkowo za ponad 1,7 mln zł na mieszkania zaadaptowany został powojskowy barak koszarowy z kotłownią. Powstał tam czteroklatkowy budynek mieszkalny bez podpiwniczenia.

  Wybudowana została kotłownia gazowa i 15 mieszkań - osiem dwupokojowych o pow. od 39,5 do 57,5 m. kw. oraz siedem trzypokojowych o pow. od 56 - 67,7 m. kw.

  (wł)

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (1)

  Wszystkie komentarze (1) forum.gp24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo