Lębork > Byli bezrobotni są grafikami komputerowymi

  Lębork > Byli bezrobotni są grafikami komputerowymi

  Fot. archiwum

  Głos Pomorza

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Szkolenie młodych ludzi.

  Szkolenie młodych ludzi. ©Fot. archiwum

  Szkolenie młodych ludzi.

  Szkolenie młodych ludzi. ©Fot. archiwum

  Na zlecenie PUP w Lęborku firma szkoleniowa DWCOM prowadzi szkolenie "GRAFIK KOMPUTEROWY" Szkolenie trwa od października.

  W ramach programu EFS "PIERWSZE KROKI" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej 10 młodych osób przygotowywanych jest do pracy na stanowisku grafika komputerowego.

  Program szkolenia został opracowany na podstawie analizy ogłoszeń o prace na stanowisku grafika komputerowego oraz katalogu zawodów.

  Młodzi uczestnicy kursu zostali zapoznani z przepisami prawa pracy, zagadnieniami BHP oraz zasadami sporządzania dokumentów aplikacyjnych.

  Urząd Pracy w Lęborku zadbał również o to aby w programie szkolenia nie zabrakło tematów związanych ze wzmacnianiem motywacji tych osób. Uczestnicy przeszli warsztaty na których poznali zasady autoprezentacji, komunikacji interpersonalnej, pracy w zespole.

  Przekazana uczestnikom wiedza z zakresu podstaw grafiki komputerowej pozwoliła w dalszej części szkolenia na swobodne zdobywanie praktycznych umiejętności z zakresu obsługi programów do obróbki grafiki wektorowej i rastrowej.

  Obecnie trwa nauka tworzenia stron internetowych. Efektem końcowym a zarazem podsumowaniem wiedzy będzie stworzenie strony internetowej przez uczestników szkolenia.

  Szczegółowych informacji w sprawie przeszkolonych osób udziela Urząd Pracy w Lęborku

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (4)

  Wszystkie komentarze (4) forum.gp24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo