Słupsk > Urzędnicy szykują prezent dla petentów

  Słupsk > Urzędnicy szykują prezent dla petentów

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza


  W słupskim starostwie szykują się poważne zmiany w kontaktach urzędników z petentami. Starostwo szykuje się do uruchomienia biura obsługi interesanta. Na parterze budynku przy ul. Szarych Szeregów trwa budowa odpowiednich pomieszczeń.

  - Liczymy, że to biuro znacznie usprawni pracę naszego urzędu - mówi Leszek Kreft, rzecznik starostwa. - Będzie to taki noworoczny prezent dla wszystkich interesantów.
  O tym, że tego typu punkty informacyjne doskonale spełniają swoją rolę przekonany jest Mariusz Smoliński, rzecznik prezydenta Słupska.

  - W urzędzie miejskim takie biuro funkcjonuje od ponad pięciu lat i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni - mówi Smoliński. - W BOI można się dowiedzieć wszystkiego, co jest potrzebne do załatwienia konkretnej sprawy, umówić się na konkretny termin z urzędnikiem, otrzymać potrzebne wnioski oraz pomoc przy ich wypełnieniu. To nie tylko odciąża urzędników, ale przede wszystkim oszczędza czas klientów.

  Budowa BOI w siedzibie starostwa potrwa do końca roku i pochłonie około 100 tysięcy złotych. Potem trzeba je będzie jeszcze wyposażyć w odpowiedni sprzęt. W biurze pracować będzie czterech pracowników oddelegowanych na to stanowisko z innych wydziałów.

  (man)

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo