Słupsk > Sklep "Pod Ratuszem" dłużej o trzy miesiące

  Słupsk > Sklep "Pod Ratuszem" dłużej o trzy miesiące

  Piotr Kawałek

  Głos Pomorza

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  O trzy miesiące przedłużył wypowiedzenie najmu sklepu "Pod Ratuszem" prezydent Maciej Kobyliński. Właścicielki są zadowolone. To koniec konfliktu sklepowych z miastem.

  - Dopiero sam pan prezydent nas zrozumiał i zgodził się na przedłużenie terminu wypowiedzenia - mówi zadowolona Zofia Ślaz, pracownica sklepu. - Jesteśmy mu bardzo wdzięczne za wyrozumiałość. Teraz mamy czas do końca maja, zdążymy na pewno.

  Osiem pań prowadzących od 17 lat sklep "Pod Ratuszem" na rogu ulic Starzyńskiego i Tuwima miało wynieść się do końca lutego. W ich sklepie decyzją prezydenta powstanie informacja turystyczna. Miasto zaproponowało im lokal handlowy przy ul. Zamenhofa.

  Kobiety były załamane, twierdziły, że nie zdążą na czas z przystosowaniem nowych pomieszczeń i przeprowadzką sklepu. Rozmowy sklepowych z wiceprezydentem Andrzejem Kaczmarczykiem o wydłużeniu okresu wypowiedzenie nie przyniosły skutku.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (4)

  Wszystkie komentarze (4) forum.gp24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo