Ustka > Marynarze dostali Brązowego Husarza

  Ustka > Marynarze dostali Brązowego Husarza

  (map)

  Głos Pomorza

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce, jako jedyna jednostka wojskowa otrzymała w Polsce brązową statuetkę Husarza za wybitne zasługi kulturalno-oświatowe w siłach zbrojnych.

  Klub Garnizonowy i Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej zostały uznane za wiodące ośrodki kultury w Marynarce Wojennej. Na przestrzeni kilku ostatnich lat CSMW było organizatorem wielu imprez o charakterze kulturalno - rekreacyjnym: m.in. Ogólnopolskie Zawody Sprawnościowo - Obronne Młodzieży Akademickiej "Military Żak", Festiwal Twórczości Dziecięcej Marynarki Wojennej, Przegląd Form Scenicznych Marynarki Wojennej.

  Członkowie kół i sekcji zainteresowań wyłonieni w przeglądach na szczeblu CSMW, zdobywali czołowe miejsca, m.in.: w Przeglądzie Form Scenicznych WP, w Festiwalu Pieśni Patriotycznej i Religijnej WP, w Konkursie Recytatorskim WP.

  Działalność Klubu CSMW była już zauważona wcześniej. W 2002 roku podsekretarz stanu ds. społecznych w Ministerstwie Obrony Narodowej wyróżnił dyplomem i pucharem Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej "Za szczególne osiągnięcia w działalności artystycznej".

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (1)

  Wszystkie komentarze (1) forum.gp24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo