Miastko > Przegląd teatrów profilaktycznych

  Miastko > Przegląd teatrów profilaktycznych

  (ang)

  Głos Pomorza

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  W Miastku rozstrzygnięto piąty przegląd teatrów profilaktycznych dla dzieci i młodzieży pod hasłem "Życie kocham cię nad życie". O palmę pierwszeństwa rywalizowało siedemnaście szkolnych teatrów. W kategorii szkół podstawowych najlepsze okazało się koło teatralne przy SP nr 2 w Miastku z przedstawieniem "Znaczek".

  Na drugim miejscu uplasował się Teatr Szkolny "Figielek" z SP nr 2 w Miastku ze spektaklem "Obudź w sobie miłość", a na trzeciej Teatr żywego planu "Kameleon" z SP w Świerznie z przedstawieniem "Po drugiej stronie". W kategorii gimnazjów zwyciężył Kabaret Szpilka z "Pajęczyną Życia" reprezentujący MDK w Miastku.

  Kolejne miejsca zajęły teatry z Gimnazjum w Starkowie Panada i Nonkoment. Pierwszy pokazał spektakl "Kobiety, alkohol, rodzina", a drugi "Listy do świata". W kategorii szkół ponadgimnazjalnych zwyciężył zespół teatralny Imaginacja z ZSO w Miastku ze spektaklem "Drzwi". Drugie miejsce zajął kabaret Absurd z ZSRCKU w Łodzierzy z przedstawieniem "Libacja alkoholowa, trzecie grupa No name z ZSO w Miastku ze spektaklem "Historia jednej znajomości".

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo