Słupsk > Konkurs wiedzy o AIDS rozstrzygnięty

  Słupsk > Konkurs wiedzy o AIDS rozstrzygnięty

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza


  Szkoła Podstawowa nr 3 została laureatem słupskiego konkursu wiedzy o HIV i AIDS. Drugie miejsce zajęła SP nr 9, trzecie - SP nr 6.

  Organizatorem konkursu była SP nr 2. - W tym roku odbyła się już szósta edycja konkursu. Przeznaczony jest dla uczniów wszystkich szkół podstawowych - mówi Ewa Maleszka, nauczycielka przyrody w SP nr 2, jedna z organizatorek.

  Celem konkursu jest propagowanie wiedzy o HIV i AIDS, ale nie tylko. - Zależy nam, aby dzieci w przyszłości podejmowały mądre decyzje dotyczące własnego zdrowia, a także uczymy tolerancji wobec chorych - mówi Maria Wenta, nauczycielka przyrody z SP 2.

  W tegorocznym konkursie uczestniczyły trzyosobowe reprezentacje z ośmiu słupskich szkół podstawowych. - Na punktację szkoły złożyły się wyniki uzyskane przez uczniów w teście z wiedzy teoretycznej oraz punkty uzyskane za plakat.

  (mag)

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo