Słupsk > Sąd wysłucha uczniów z Gimnazjum nr 5

  Słupsk > Sąd wysłucha uczniów z Gimnazjum nr 5

  Zbigniew Marecki

  Głos Pomorza

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Jeszcze w tym roku Sąd Rodzinny w Słupsku wysłucha uczniów Gimnazjum nr 5, którzy uczestniczyli w incydencie podczas lekcji religii.
  Sędzia Barbara Łakomiec zapowiada przesłuchanie odbędzie tylko w obecności sędziów i biegłego psychologa. Nikt z zewnątrz nie pozna szczegółów zeznań.

  Przed tygodniem matka uczennicy Gimnazjum nr 5 w Słupsku zgłosiła doniesienie na policję, że jej córka została ofiarą zabawy kolegów, którzy symulowali gwałt na niej, sfilmowali te sceny telefonem komórkowym.

  Dziewczyna stała się obiektem kpin.
  Inni świadkowie zdarzenia, które miało mieć miejsce podczas lekcji religii, twierdzą, że incydent został przejaskrawiony. Do niczego nie doszło, a raczej zaszło, ale wielkie nieporozumienie. Film został wcześniej wykasowany, ale dwie uczennice potwierdziły, że zdjęcia były obrzydliwe.

  Mama dziewczyny, która miała być napastowana zdecydowała o przeniesieniu córki do innej szkoły. Jak twierdzi jej córka bardzo przeżyła to zdarzenie. Po powrocie ze szkoły zamknęła się w swoim pokoju, nie chciała jeść i rozmawiać.

  Dyrektorka szkoły Barbara Kujat obniżone stopnie ze sprawowania uczniom zamieszanym w incydent. Jej zdaniem to była wystarczająca kara.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (1)

  Wszystkie komentarze (1) forum.gp24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo