Powiat bytowski > Wiadomo, jak zagra orkiestra

  Powiat bytowski > Wiadomo, jak zagra orkiestra

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra głośno, jak co roku, w powiecie bytowskim. W niedzielę wolontariusze od rana będą zbierać pieniądze do puszek.

  Popołudniu odbędą się koncerty. W bytowskim domu kultury początek imprezy zaplanowano o godz. 17. Wystąpią zespoły: Procto, Maliny, Formacja Zgrana Piotrusia Pana, Break Dance, Hype.

  W przerwie o godz. 18 rozpocznie się licytacja orkiestrowych gadżetów. O godz. 20 (już na zamkowym dziedzińcu) puszczone zostanie światełko do nieba. W miasteckim domu kultury koncert rozpocznie się o godz. 15.

  Wystąpią zespoły i soliści z MDK, Tutejsi, kabaret DeKaDe ze Słupska, grupy rockowe. Licytację gadżetów przewidziano o godz. 18. O godz. 20 na "kaczym dołku" finał zakończy się światełkiem do nieba.

  W gminie Tuchomie orkiestrowy finał zaplanowano w sali wiejskiej w Modrzejewie. Wystąpią miejscowe zespoły, odbędzie licytacja gadżetów. Początek o godz. 16.

  (ang)

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo