Region > Mamy najlepszy camping w Polsce!

  Region > Mamy najlepszy camping w Polsce!

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza


  Polska Federacja Campingu i Caravaningu poinformowała gminę Ustka, że camping nr 156 w Rowach zdobył II miejsce w tegorocznym konkursie na najlepszy camping w Polsce "Mister Camping 2007".

  W piśmie skierowanym do wójta gminy Ustka, Anny Sobczuk-Jodłowskiej, czytamy, że w konkursie uczestniczą wszystkie campingi zrzeszone w PFCC. Jest on organizowany corocznie od 1965r. przez Federację we współpracy z Departamentem Turystyki Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polską Organizacją Turystyczną.

  Ocenie konkursowej podlega między innymi wyposażenie i stan techniczny campingu, jego wygląd oraz jakość i kultura obsługi.

  Konkurs "Mister Camping" przyczynia się do podwyższenia standardu polskiej bazy campingowej. Najlepsze campingi - laureaci konkursu - są rekomendowane i promowane przez Federację poprzez umieszczanie ich w wydawnictwach PFCC (np. "Polska mapa campingów" oraz "Najlepsze polskie campingi" publikowane w jęz. polskim, angielskim, francuskim, niemieckim, holenderskim i włoskim) a także na stronach internetowych PFCC i w zagranicznych czasopismach campingowych.

  Camping jest własnością Przedsiębiorstwa Turystyczno-Usługowego "Przymorze" w Słupsku. Szef "Przymorza", Irena Adamiak mówi, że wyróżnienie przyznawane od lat jest efektem ciężkiej wieloletniej pracy, a polityka firmy polega na promowaniu tego i podobnych miejsc.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo