Usługi > Słupscy studenci założyli spółdzielnię

  Usługi > Słupscy studenci założyli spółdzielnię

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Popilnują dzieci, posprzątają mieszkania i dadzą korepetycje ze wszystkich przedmiotów, a nawet zaprojektują stronę internetową. A wszystko to zrobią taniej niż inne firmy. W Słupsku powstała studencka spółdzielnia pracy.

  Słupska spółdzielnia studencka zrzesza na razie tylko 40 żaków. To zarówno dziewczyny, jak i chłopacy studiujący na różnych kierunkach. Firma zaczęła dopiero działalność, ale proponuje szeroki wachlarz usług.

  Począwszy od sprzątania domów i biur (mycie okien, specjalistyczne pranie dywanów i wykładzin, prasowanie, zmywanie) prace porządkowe na budowach i po remontach, porządki w ogrodach oraz sprzątanie grobów) po opiekę nad dziećmi popołudniami i w weekendy (prowadzą je studenci z przygotowaniem pedagogicznym) oraz udzielanie korepetycji.

  - Nasze ceny są dużo niższe niż ceny rynkowe - zapewnia Rafał Barabasz, szef spółdzielni Student Serwis. - W wielu dziedzinach brakuje obecnie ludzi do pracy a studenci mogą te braki uzupełnić. Wystarcza im praca na kilka godzin dziennie za 400-500 złotych miesięcznie, a takich zajęć nikt inny nie chce już brać.

  Siedziba studenckiej spółdzielni pracy Student Serwis mieści się w pawilonie przy ul. Dmowskiego 4b w Słupsku. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. 9-18 oraz w soboty w godz. 9-14. Usługi można zamawiać także pod nr tel. 790 60 35 88 lub pod adresem e-mail: studentserwis@gmail.com.

  (map)

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (1)

  Wszystkie komentarze (1) forum.gp24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo