Słupsk > Zarzuty w sprawie dotyczącej poszukiwań 7-letniego...

  Słupsk > Zarzuty w sprawie dotyczącej poszukiwań 7-letniego Borysa

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Policjanci z Ustki prowadzą dochodzenie w sprawie dotyczącej poszukiwań 7-letniego Borysa.
  Mężczyzna i jego konkubina, którzy przenocowali dziecko odpowiedzą za to "że wbrew woli osoby powołanej do opieki zatrzymali małoletniego poniżej 15 lat".

  52-letni Wojciech W. i jego 38-letnia konkubina są podejrzani o zatrzymanie Borysa w swoim domu wbrew woli jego matki. Ponadto nie powiadomili o tym fakcie odpowiedniej instytucji.

  Przypomnijmy: 2 lutego br. około godz. 20.00 policja została powiadomiona o zaginięciu 7-latka. Chłopczyk został odnaleziony po kilkunastogodzinnej akcji poszukiwawczej zakrojonej na dużą skalę.

  Jak ustalili policjanci, w chwili zgłoszenia zaginięcia zapłakany i przestraszony Borys spotkał na ulicy mężczyznę, który zabrał go do swojego mieszkania. Zaopiekował się chłopcem i przenocował go nikogo o tym nie informując. Następnego dnia odprowadził chłopczyka do matki.

  Wojciechowi W. i Annie B. grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (7)

  Wszystkie komentarze (7) forum.gp24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo