GP24.PL
  16.01.2017

  GP24.PL - największy portal w regionie!

  Rozwiń
  GP24.PL
  Zwiń

  GP24.PL - największy portal w regionie!

  600 tys. użytkowników, 6 milionów odsłon #10urodzinyGP24

  Słupsk > Głodzony pies ma się lepiej

  Słupsk > Głodzony pies ma się lepiej

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Jerzy Szyszko, kierownik schroniska dla zwierząt zadeklarował, że amstaff uratowany kilka dni temu od śmierci z głodu i wycieńczenia, nie będzie uśpiony.
  Wczoraj napisaliśmy, że jeśli nie znajdzie się nowy opiekun dla psa rasy amstaff, który kilka dni cześniej w stanie skrajnego wyczerpania trafił do schroniska, to prawdopodobnie zostanie zabity.

  Mimo że uratowany został od pewnej śmierci głodowej. Było ryzyko, że nikt nie zaopiekuje się psem. Amstaff to agresywna rasa, a po przejściach pies byłby jeszcze trudniejszy do ułożenia.

  - Nie będzie uśpiony - zapewnia Jerzy Szyszko, kierownik słupskiego schroniska.
  - Ma zapewnione leczenie weterynaryjne, otrzymuje leki i witaminy wzmacniające. Dostaje jedzenie kilka razy dziennie w małych ilościach, aby organizm znów przyzwyczaił się do przyjmowania pokarmów.

  Dyrektor wierzy, że nowy opiekun dla psa znajdzie się.

  - Już wielokrotnie udawało nam się znaleźć chętnych do opieki.

  Jednocześnie kierownik schroniska dziękuje wszystkim czytelnikom "Głosu Pomorza", którzy okazali zainteresowanie losem zagłodzonego psa i wsparli schronisko.

  Amstaffa zabrali pracownicy Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami z zagrody w Kończewie pod Słupskiem. Pies był głodzony, właściciel odpowie za to przed sądem.

  Piotr Kawałek

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (2)

  Wszystkie komentarze (2) forum.gp24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo