Słupsk > Vectra ostrzega przed Partnerem

  Słupsk > Vectra ostrzega przed Partnerem

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza


  Abonament najpewniej płacić na poczcie lub w banku - radzi największy w Słupsku operator telewizji kablowej, który dużym z opóźnieniem otrzymuje wpłaty od prywatnych punktów płatniczych.

  O kłopotach z uiszczaniem rachunków za pośrednictwem punktów "Partner" pisaliśmy pod koniec stycznia. Należności nie docierały lub docierały nawet z miesięcznym opóźnieniem do adresatów. Mieszkańcy czuli się oszukani, ponieważ zaczęli otrzymywać ponaglenia zapłaty już raz zapłaconych rachunków.

  - W związku z tym chcemy zwrócić uwagę swoim abonentom, aby opłaty za realizowali za pośrednictwem instytucji zaufania publicznego - radzi Krzysztof Stefanek z Vectry. - Na przykład poprzez banki lub Pocztę Polską.

  Przypomina, że regulowanie płatności w punktach firmy "Partner" nie gwarantuje ich dotarcia na czas na konto Vectry i może być przyczyną wszczęcia windykacji.

  (krab)

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (2)

  Wszystkie komentarze (2) forum.gp24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo