Słupsk > Z nożem na policjanta

  Słupsk > Z nożem na policjanta

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Policjanci zatrzymali 37-letniego Grzegorza S. ze Słupska podejrzanego o czynną napaść na policjanta. Dzisiaj Sąd Rejonowy w Słupsku podejmie decyzje o jego tymczasowym aresztowaniu.

  Wieczorem 8 stycznia dyżurny słupskiej policji otrzymał telefonicznie zgłoszenie o interwencję. Dzwoniąca kobieta prosiła o pomoc bo w jej mieszkaniu przy ul. Sobieskiego w Słupsku konkubent z kolegami pije alkohol nie chce jej wpuścić do mieszkania. Dyżurny skierował tam patrol.

  W trakcie interwencji 37-letni Grzegorz S. - konkubent zgłaszającej - trzymanym w ręku nożem kuchennym zamachnął się na policjanta. Ten zrobił unik i błyskawicznie obezwładnił napastnika. Policjantowi nic się nie stało.

  Agresywny mężczyzna został zatrzymany. Był pijany - miał ponad 2,3 promila alkoholu. Śledczy ustalili, że zatrzymany od 2002 roku również znęcał się fizycznie i psychicznie nad konkubiną.

  Będąc pod wpływem alkoholu wszczynał awantury. Przesłuchano go i przedstawiono zarzuty czynnej napaści oraz znęcania się na 30-letnia konkubiną. Dzisiaj Sąd Rejonowy w Słupsku podejmie decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu.

  Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo