Euro 2008 > Dystrybucja biletów od soboty

  Euro 2008 > Dystrybucja biletów od soboty

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza  Dokładnie 21 742 biletów na mecze grupowe Polaków na Euro 2008 ma do dyspozycji dla naszych kibiców PZPN. W sobotę 16 lutego rusza dystrybucja wejściówek. Bilety będzie można zamówić wyłącznie drogą internetową odwiedzając stronę: www.kupbilet.pl.

  Jednak zamówienie biletu nie gwarantuje jego otrzymania. Szczęśliwcy zostaną wyłonieni drogą losowania, które odbędzie się 7 marca.

  Wtajemniczeni przepowiadają, że wylosowanie biletu będzie trudnością porównywalną z trafieniem, co najmniej "piątki" w Toto Lotka.
  Cena wejściówek też nie jest niska. Szczęśliwcy zapłacą za bilet od 45 do 110 euro. PZPN zaznaczył, że cena biletu w złotówkach zostanie ustalona według obecnego kursu i będzie powiększona o podatek VAT oraz pięć procent opłaty manipulacyjnej.

  Bilety podzielono następująco. Na mecz z Niemcami PZPN ma 5668 sztuk. Spotkanie z Austrią będzie mogło zobaczyć 10 341 polskich kibiców, a z Chorwacją - 5733 szczęśliwców. Wciąż nie wiadomo też, jaka część biletów trafi do kibiców, a ile zostanie rozdzielonych m.in. między działaczy, sponsorów, członków Klubu Wybitnego Reprezentanta, itp.

  Turniej finałowy Euro 2008 na boiskach Austrii i Szwajcarii rozpocznie się 7 czerwca. Dzień później Polacy rozegrają pierwszy mecz, z Niemcami w Klagenfurcie. 12 czerwca w Wiedniu biało - czerwoni zmierzą się z Austrią, a 16 czerwca, ponownie w Klagenfurcie, z Chorwacją.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo