Gmina Kobylnica > Spotkania wójta, radnych i sołtysów z...

  Gmina Kobylnica > Spotkania wójta, radnych i sołtysów z mieszkańcami

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  W Gminie Kobylnica trwają spotkania z mieszkańcami wsi. W trakcie zebrań mieszkańcy mają okazję porozmawiać ze swoimi radnymi oraz sołtysami. Na spotkaniach jest także obecny wójt gminy Leszek Kuliński.

  Dziś, 20 lutego odwiedzi mieszkańców Zagórek. Zebranie odbędzie się o godz. 17.30 w Pałacu. Godzinę później, o 18.30 okazję do zadawania pytań będą mieli mieszkańcy Kuleszewa. Spotkanie odbędzie się w Świetlicy Wiejskiej. Z kolei jutro, w czwartek 21 lutego, zaplanowano spotkanie w Komiłowie. Początek o godzinie 18 w mieszkaniu sołtysa. Natomiast o godz. 19 w Świetlicy Wiejskiej odbędzie się zebranie w Lubuniu.

  W piątek 22 lutego z wójtem i radnymi spotkają się mieszkańcy Zajączkowa. Początek o godz. 18. Godzinę później, o 19 zaplanowano spotkanie w Łosinie. Obydwa zebrania odbędą się w wiejskich świetlicach.

  (man)

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo