Policja > Sprawcy zabaw z koktajlami Mołotowa ustaleni,...

  Policja > Sprawcy zabaw z koktajlami Mołotowa ustaleni, filmy zniknęły

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Słupska policja ustaliła personalia nastolatków z Ustki, którzy w opuszczonych budynkach bawili się koktajlami Mołotowa. Filmy z niebezpiecznych zabaw umieszczali w internecie na popularnym portalu "You Tube". Policja zajęła się sprawą dopiero po naszej wczorajszej publikacji.

  Wszyscy piromani, których nazwiska udało się ustalić są mieszkańcami Ustki w wieku od 15 do 18 lat. Są wśród nich także gimnazjaliści.
  - Za wcześniej jednak aby postawić im jakieś zarzuty - mówi Jacek Bujarski, rzecznik słupskiej policji - Cały czas prowadzimy ustalenia w tej sprawie i sprawdzamy czy mogło dojść do naruszenia prawa.

  Policja nie wyklucza jednak, że ogniowe zabawy młodych ustczan mogą się dla nich skończyć postawieniem zarzutów narażania życia i zdrowia. Wcześniej jednak czeka ich pogadanka z funkcjonariuszami na temat niebezpieczeństwa i tragicznych skutków nieodpowiedzialnych zabaw.

  Wszystkie nagrane eksplozje zniknęły z portalu "You Tube". Zlikwidowane zostało także konto osoby, która je tam zamieszczała.

  (man)

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo