Słupsk > Rachunków za kablówkę nie płać w "Partnerze"

  Słupsk > Rachunków za kablówkę nie płać w "Partnerze"

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Abonament najlepiej jest płacić na poczcie lub w banku - radzi największy w Słupsku operator telewizji kablowej, który z dużym z opóźnieniem otrzymuje wpłaty od prywatnych punktów płatniczych.

  O kłopotach z uiszczaniem rachunków za pośrednictwem punktów "Partner" pisaliśmy pod koniec stycznia. Należności nie docierały lub docierały nawet z miesięcznym opóźnieniem do adresatów. Mieszkańcy czuli się oszukani, ponieważ zaczęli otrzymywać ponaglenia zapłaty już raz zapłaconych rachunków.

  - W związku z tym chcemy zwrócić uwagę swoim abonentom, aby opłaty za realizowali pośrednictwem banku lub poczty - radzi Krzysztof Stefanek z Vectry. - Przypomina, że regulowanie płatności w punktach firmy "Partner" nie gwarantuje ich dotarcia na czas na konto Vectry i może być przyczyną wszczęcia windykacji.

  (krab)

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo