Pomorze > Nielegalnie podłączył sobie prąd

  Pomorze > Nielegalnie podłączył sobie prąd

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Szczecińscy policyjni wywiadowcy zatrzymali Rudolfa R., który , który nielegalnie pobierał energię elektryczną, w trakcie kontroli groził kontrolerom pozbawieniem życia, dokonał zniszczenia urządzeń służących do lokalizacji przewodów.

  Około godz. 18:15 policjanci udali sie na interwencję na jedną z ulic w Dąbiu, gdzie według zgłoszenia doszło do najścia na mieszkanie. Na miejscu policjanci zostali poinformowani przez zgłaszającego, że zamknął w mieszkaniu mężczyzn którzy próbowali sie włamać do mieszkania.

  W trakcie wyjaśniania okoliczności zaistniałego zdarzenia okazało się, że są to pracownicy zakładu energetycznego wykonujący swoje obowiązki służbowe.

  Pracownicy zakładu energetycznego oświadczyli, że w mieszkaniu stwierdzili nielegalny pobór prądu i gdy poinformowali o tym właściciela mieszkania stał się agresywny, groził im pozbawieniem życia oraz uszkodził sprzęt i torbę o wartości 3050 zł.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo