Piłka nożna > Można już dostać bilety na mecz Polska -...

  Piłka nożna > Można już dostać bilety na mecz Polska - Finlandia w Lęborku

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Sympatykom futbolu w regionie słupskim przypominamy, że po raz czwarty Lębork będzie organizatorem międzypaństwowego meczu piłkarskiego. Tym razem kibice zobaczą piłkarzy do lat 17 Polski i Finlandii. Będzie to 10 kwietnia o godz. 16.30 na stadionie przy ul. Kusocińskiego 56. Zapowiada się emocjonujące i ciekawe widowisko. Trenerem polskiej reprezentacji jest Michał Globisz.

  Już można rezerwować bezpłatne wejściówki dla grup zorganizowanych z opiekunami. Wszyscy zainteresowani mogą kontaktować się telefonicznie pod numerem: 059 862 72 74 w. 20 lub 30 do 4 kwietnia.

  Dla kibiców niezorganizowanych bezpłatne bilety będą rozprowadzane w sekretariacie Pogoni przy ul. Czołgistów 5 w Lęborku (siedziba Starostwa Powiatu Lęborskiego - wejście od strony garaży) od 3 kwietnia. Telefon:059 862 27 81.

  (fen)

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (2)

  Wszystkie komentarze (2) forum.gp24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo