Bytów > Sprawa samobójstwa osiemnastolatka wciąż owiana...

  Bytów > Sprawa samobójstwa osiemnastolatka wciąż owiana tajemnicą

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  18-letni Jarosław, uczeń Zespołu Szkół Ekonomiczno - Rolniczych z Bytowa, który kilkanaście dni temu popełnił samobójstwo, zostawił po sobie list.

  Wciąż nie wiadomo dlaczego 18-letni Jarosław popełnił samobójstwo. Wiadomo jedynie, że w trakcie wycieczki do Paryża brał udział w zakrapianej alkoholem imprezie podczas jednego z noclegów. Podczas niej koledzy nakręcili telefonem komórkowym film. Następnego dnia nauczycielka zabrała uczniom telefon. Potem była w szkole rozmowę wychowawcza i uczestnikami imprezy. Wkrótce po tym Jarek powiesił się.

  Prokuratura bada, czy jakikolwiek związek z samobójstwem miał film nakręcony przez kolegów Jarka. Wczoraj rozpoczęto ich przesłuchania. Wiadomo także, że chłopak zostawił po sobie list. - Zostawił go w plecaku, który położył w pobliżu miejsca samobójczej śmierci - mówi Jan Zborowski, prokurator rejonowy w Bytowie. Śledczy odmawiają jednak ujawnienia treści listu. Został on przekazany tylko rodzicom chłopca.

  Ojciec licealisty: - To co napisał syn wiele wyjaśnia, ale nie wszystko.
  Tymczasem uczniowie Zespołu Szkół Zespołu Ekonomiczno-Rolniczych w Bytowie, gdzie uczył się Jarek, nie kryją oburzenia, że dyrektor szkoły pozwolił iść na pogrzeb tylko klasie Jarka, a innym nie. - Wszyscy chcieliśmy go pożegnać. Dyrektor zachował się bardzo źle - mówią uczniowie. Stanisław Kożyczkowski, dyrektor placówki tłumaczy, że takie były zalecenia kuratora.

  Michał Kowalski, ang

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (1)

  Wszystkie komentarze (1) forum.gp24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo