Pomorze > Stypendia dla studentów

  Pomorze > Stypendia dla studentów

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Agencja Nieruchomości Rolnych współorganizuje Program Stypendiów Pomostowych w latach 2008-2009. Roczne stypendium wynosi 3800 zł i przekazywane jest na indywidualne konta stypendystów w 10 ratach miesięcznych.

  Przyznawane jest na pierwszy rok studiów dziennych lub dwustopniowych na polskich uczelniach wyższych. O stypendia mogą ubiegać się osoby, które ukończyły szkołę ponadgimnazjalną w 2008 roku i są dziećmi byłych pracowników PGR, otrzymali na egzaminie maturalnym minimum 90 punktów, mieszkają we wsi lub w miejscowości do 20 tys. mieszkańców i dochód na osobę w ich rodzinie nie przekracza 788 zł lub 906 zł, gdy w rodzinie jest dziecko niepełnosprawne.

  Wnioski trzeba przesłać do oddziału terenowego ANR w Gdańsku do 11 sierpnia 2008 roku. Dodatkowe informacje oraz formularz wniosku dostępne są na stronie internetowej www.anr.gov.pl

  (map)

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo