Słupsk > Józef Gawłowicz odwołany ze stanowiska dyrektora...

  Słupsk > Józef Gawłowicz odwołany ze stanowiska dyrektora Urzędu Morskiego

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza


  Józef Gawłowicz, dotychczasowy dyrektor Urzędu Morskiego w Słupsku został odwołany ze swojego stanowiska. On sam, jak twierdził dzisiaj o niczym nie został poinformowany.

  - Nic nie wiem, dzwonią do mnie znajomi z całej Polski i pytają się, czy zostałem odwołany. Nie dostałem żadnego telefonu z resortu, więc nadal czuję się dyrektorem. Wydaje mi się, że to jakiś prima aprlis - powiedział nam Gawłowicz.

  Jak się jednak okazało, dymisja nie jest żadnym żartem. - Obecny dyrektor został odwołany z dniem 31 marca - powiedział nam Maciej Karpiński, rzecznik prasowy Ministerstwa Infrastruktury. - Z dniem 1 kwietnia został powołany na to stanowisko pan Maciej Szubert.

  Gawłowicz, był związany z PiS-em. Szubert to 41 - letni pełnomocnik burmistrza Darłowa ds. utworzenia centrum ryb. Jest związany z Platformą Obywatelską.
  O tym, że dojdzie właśnie do takiej roszady pisaliśmy pod koniec stycznia 2008 roku. Karpiński nie powiedział nic o przyczynach dymisji Gawłowicza.

  Michał Kowalski

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (1)

  Wszystkie komentarze (1) forum.gp24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo