Gdańsk > Wpadł z haszyszem wartym prawie 6 tysięcy złotych

  Gdańsk > Wpadł z haszyszem wartym prawie 6 tysięcy złotych

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza


  Kryminalni z gdańskiej komendy miejskiej zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali dilera narkotyków i jego siedmiu klientów. Młodzi mężczyźni w wieku od 19 do 31 lat trafili do policyjnego aresztu. Zabezpieczono haszysz o czarnorynkowej wartości prawie 6 tysięcy złotych.

  Wczoraj po południu policjanci weszli do jednego z mieszkań przy ul. Toruńskiej. Wiedzieli, że w środku może być 23-letni diler narkotyków.
  Ich przeczucia potwierdziły się. Młody mężczyzna miał narkotyki przy sobie. Schował je w kieszeni spodni. W foliowym woreczku było 180 porcji haszyszu. Ponadto w mieszkaniu gdańszczanina zatrzymano trzech jego klientów. To mężczyźni w wieku 22, 27 i 31 lat.

  Następnie kryminalni pojechali sprawdzić kolejną informację w sprawie. Przy ul. Kamienna Grobla zatrzymali do kontroli audi 80. W samochodzie było czterech młodych mężczyzn. W trakcie legitymowania podróżujących jeden z pasażerów wyrzucił przez okno zawiniątko z 10 porcjami haszyszu. Jak ustalili policjanci zatrzymani gdańszczanie zaopatrywali się w środki odurzające u 23-letniego gdańszczanina aby potem rozprowadzić je na narkotykowym rynku.

  Diler, jego klienci oraz odbiorcy narkotyków trafili do policyjnego aresztu.

  Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, a za ich rozprowadzanie kara pozbawienia wolności do lat 8.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (3)

  Wszystkie komentarze (3) forum.gp24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo