Bytów > Muzyczno-teatralny festiwal BytOFFsky Festival

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza  Od piątku do niedzieli (11-13 kwietnia) Bytowskie Centrum Kultury zaprasza na festiwal połączony z warsztatami dla młodzieży.

  - To pierwsza impreza. Ma być cykliczna. Skierowana jest do młodych ludzi, ale nie tylko - mówi Marian Gospodarek, dyrektor BCK. W piątek o godz. 20 pokazany zostanie monodram "Serenite" na motywach opowiadania Jarosława Iwaszkiewicza.

  Zagra Marcin Brzozowski. W sobotę o godz. 10 odbędą się warsztaty teatralne, a godz. 15 warsztaty tańca celtyckiego. O godz. 19 Marcin Brzozowski pokaże się w monodramie autorskim "Clapham Junction".

  W niedzielę o godz. 16 Ewa Łukaszewicz wystąpi w monodramie "Kobieta Łazarz", który jest inspirowany życiem i twórczością Sylwii Plath. O godz. 18 Janusz Stolarski pokaże się w monodramie "Ecce Homo" opartym na tekstach Fryderyka Nietzschego.

  Wszystkie spektakle i warsztaty odbędą się w domu kultury. O godz. 20 w "Jasiu Kowalskim" rozpocznie się koncert Sings Of Life". Bilety na spektakle w cenie dwóch złotych i karnety w cenie pięciu złotych są do nabycia w sekretariacie BCK przy ulicy Wojska Polskiego.

  (ang)

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo