Tczew > Nieletni okradli staruszkę

  Tczew > Nieletni okradli staruszkę

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  W niedzielę około południa w drodze do kościoła trzech nieletnich okradło 85-letnią kobietę poruszającą się o kulach. Wyrwali jej torebkę i uciekli. W torebce były dokumenty, 90 złotych oraz przeciwzawałowe lekarstwa. Całe zdarzenie zauważył zięć pokrzywdzonej, który pobiegł za sprawcami. Udało mu się złapać jednego z 13-latków. Policjanci zatrzymali sprawców napadu. Okazali się nimi trzej nieletni: dwóch 13-latków i ich o 2 lata młodszy kompan.

  W niedzielę około południa na ul. Elżbiety do 85-letniej staruszki poruszającej się o kuli podbiegło trzech młodych chłopców. Wyrwali jej torebkę, w której miała dokumenty, 90 złotych oraz przeciwzawałowe lekarstwa. Zdarzenie zauważył zięć pokrzywdzonej, który pobiegł za sprawcami. Udało mu się złapać jednego z 13-latków. Następnie policjanci ustalili jego dwóch towarzyszy i zatrzymali ich.

  Chłopcy byli już wielokrotnie notowani przez tczewska policję, po raz kolejny zajmie się nimi sąd rodzinny.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo