Nasza akcja > Bezpłatne badania w Salusie

  Nasza akcja > Bezpłatne badania w Salusie

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Już w najbliższą sobotę wspólnie z Centrum Zdrowia Salus organizujemy Białą Sobotę w najnowszej przychodni tej kliniki w Słupsku przy ul. Szafranka 10. - To dopiero otwarta przychodnia na parterze bloku TBS. Do niej właśnie zapraszamy słupszczan na bezpłatne badania poziomu cholesterolu we krwi, glukozy, ciśnienia sródgałkowego i tętniczego - mówi Tadeusz Wardziak, menedżer Salusa.

  Na badania trzeba przyjść na czczo w najbliższą sobotę w godzinach od 8 do 12 z zaproszeniem wyciętym z "Głosu Pomorza" (drukujemy je na dole strony). Cholesterol zostanie zmierzony 100 pierwszym pacjentom. - Wizytę w Salusie zapowiedzieli też pracownicy słupskiego Sanepidu, którzy prowadzą profilaktykę antynikotynową. My zaś poinformujemy o zasadach profilaktyki chorób jelita grubego - zapewnia Tadeusz Wardziak.

  (nik)

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo