Zobacz
  co dzieje się w regionie!

  Informator kulturalny GP24.PL

  Rozwiń
  Plebiscyt > Wybieramy lekarza i pielęgniarkę roku 2008

  Plebiscyt > Wybieramy lekarza i pielęgniarkę roku 2008

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Starostwo Powiatowe w Słupsku wspólnie z Urzędem Miejskim w Słupsku organizuje VI plebiscyt "Z sercem do serca" na lekarza i pielęgniarkę roku 2008 miasta Słupska oraz lekarza i pielęgniarkę powiatu słupskiego.

  Konkurs potrwa do 5 maja. Do tytułów lekarza i pielęgniarki roku 2008 można zgłaszać lekarzy i pielęgniarki podstawowej opieki zdrowotnej, specjalistów pracujących w poradniach i przychodniach, lekarzy pogotowia, lekarzy i pielęgniarki szpitala, zakładów rehabilitacji leczniczej w Słupsku i na terenie powiatu słupskiego.

  Aby oddać głos wystarczy wypełnić kupon drukowany w "Głosie Pomorza", wpisać na nich swoje dane osobowe oraz nazwiska osób, na które głosujemy. Wybór w kilku słowach trzeba uzasadnić. Głosować mogą jedynie osoby pełnoletnie.

  Wypełnione kupony należy dostarczyć do siedziby naszej gazety w Słupsku, przy ul. Henryka Pobożnego 19 (pocztą bądź osobiście). Liczą się tylko oryginalne kupony, nie kserowane. Co ważne, na jedną osobę można głosować tylko raz. Kupony drukować będziemy dwa razy w tygodniu.

  Ogłoszenie wyników odbędzie się w maju. Wśród wszystkich uczestników plebiscytu rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe.

  (mag)

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (3)

  Wszystkie komentarze (3) forum.gp24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo