Pomorskie > Lekarka okradała pracodawcę

  Pomorskie > Lekarka okradała pracodawcę

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Sopoccy policjanci zatrzymali 34-letnią lekarkę podejrzaną o kilkadziesiąt włamań do pomieszczeń przychodni, w której pracowała i kradzież ponad 15 tysięcy złotych. Swój proceder uprawiała podczas nocnych dyżurów korzystając z wcześniej dorobionych kluczy.

  Wczoraj sopoccy policjanci zatrzymali pracownicę jednej z przychodni lekarskich. 34-letnia lekarka włamywała się do pomieszczeń i biurek księgowości skąd zabierała pieniądze.

  Działała podczas nocnych dyżurów i posługiwała się dorobionymi kluczami. Jak ustalili policjanci procederem trudniła się października zeszłego roku. Ma na swoim koncie kilkadziesiąt włamań. Jej łupem padło ponad 15 tysięcy zł.

  Dziwny brak gotówki w finansach przychodni został zgłoszony policji. Funkcjonariusze wyjaśnili sprawę. W momencie zatrzymania lekarka miała przy sobie pieniądze z ostatniego włamania - z poniedziałku na wtorek.

  Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (3)

  Wszystkie komentarze (3) forum.gp24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo