Kraj > Profesor podejrzany o korupcję

  Kraj > Profesor podejrzany o korupcję

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Funkcjonariusze z krakowskiej delegatury CBA zatrzymali profesora Stanisława C., zastępcę ordynatora w szpitalu im. G. Narutowicza w Krakowie. Podejrzanemu przedstawili sześć zarzutów korupcyjnych.

  - W trakcie miesięcznego śledztwa prowadzonego przez CBA pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Kraków-Krowodrza funkcjonariusze zebrali materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie profesorowi Stanisławowi C., zastępcy ordynatora Oddziału Chirurgicznego Szpitala im.
  G. Narutowicza w Krakowie sześć zarzutów korupcyjnych. Agenci CBA ustalili, że między lutym 2007 roku. a marcem tego roku Stanisław C. wziął pieniądze od czterech osób - informuje Piotr Kaczorek z CBA.

  Po przeszukaniu mieszkania profesora Stanisława C. i jego gabinetów lekarskich, prywatnego i szpitalnego, zabezpieczono dokumentację, która może być dowodem w sprawie oraz. Na poczet przyszłych ewentualnych kar zajęto 9 tys. zł.

  Podejrzany przyznał się do zarzucanych czynów. Śledztwo ma charakter rozwojowy.

  (ber)

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo