GP24.PL
  16.01.2017

  GP24.PL - największy portal w regionie!

  Rozwiń
  GP24.PL
  Zwiń

  GP24.PL - największy portal w regionie!

  600 tys. użytkowników, 6 milionów odsłon #10urodzinyGP24

  Słupsk > PGK chce upowszechnić selektywną zbiórkę odpadów

  Słupsk > PGK chce upowszechnić selektywną zbiórkę odpadów

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Słupsku wspólnie z firmą Rekopol Organizacja Odzysku rozpoczyna dziś konkurs "Szklane losowanie", którego celem jest upowszechnianie idei selektywnej zbiórki odpadów.

  Konkurs polega na segregowaniu jak największej ilości opakowań szklanych i umieszczaniu ich następnie w pojemnikach i workach do selektywnej zbiórki. Każdy, kto chce wziąć udział w konkursie, musi w opakowaniu szklanym (butelka, słoik) umieścić informację zawierającą imię i nazwisko oraz kontaktowy numer telefonu.

  Tak opisane opakowanie trzeba umieścić w pojemnikach lub workach do selektywnej zbiórki odpadów opakowaniowych rozmieszczanych i opróżnianych przez PGK. Raz w miesiącu odbędzie się losowanie siedmiu opisanych opakowań. Wylosowane osoby otrzymają "zielone nagrody", związane z tematyką ekologii, świadomych zakupów itp. Każdy uczestnik może oddać nieograniczoną ilość opakowań.

  Szczegółowe informacje o konkursie umieszczone będą na stronie internetowej www.pgkslupsk.pl. Konkurs potrwa do końca września.

  (wł)

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo