Piłka nożna > Wyniki i tabele rozgrywek juniorskich

    Piłka nożna > Wyniki i tabele rozgrywek juniorskich

    Zdjęcie autora materiału

    Aktualizacja:

    Głos Pomorza

    Pomorska liga juniorów A

    Rezultaty spotkań: Rodło - Bałtyk 1:2, Cartusia - Piast 5:0, Chojniczanka - Lechia II 0:0, Polonia - KP 2:0, Lechia I - Gryf 95 KMT 2:2 (dla słupszczan bramki zdobyli: Wojciech Kwasigroch i Robert Ludko), Pomezania - Żuławy 4:1, SSA Arka - Leann Stal 14:1 (dla jezierzyczan gola strzelił Mateusz Karbowiak).

    Tabela

    1. SSA Arka Gdynia 17 48 97-7
    2. Lechia I Gdańsk 16 40 71-14
    3. Gryf 95 KMT Słupsk 18 36 44-22
    4. Bałtyk Gdynia 17 35 47-25
    5. Polonia Gdańsk 17 32 46-25
    6. Lechia II Gdańsk 18 29 35-29
    7. Rodło Kwidzyn 18 24 45-41
    8. Chojniczanka Chojnice 17 20 24-29
    9. Żuławy Nowy Dwór Gd. 17 20 34-49
    10. Cartusia Kartuzy 16 19 38-41
    11. Pomezania Malbork 18 15 29-64
    12. Piast Człuchów 16 14 20-57
    13. Leann Stal Jezierzyce 18 11 24-68
    14. KP Sopot 17 4 8-91

    Pomorska liga juniorów B

    Wyniki meczów: Rodło - Bałtyk 5:1, Pomezania - Wisła 0:2, Bytovia - Lechia II 1:0 (Damian Formela), Polonia - Gedania 3:3, Lechia I - Gryf 95 5:0, SSA Arka - Start 4:1 (dla Miastka gola strzelił Piotr Maćko). Spotkanie Wierzyca - Żuławy nie doszło do skutku. Mecz zaległy: Wisła - Bytovia 0:1 (Patryk Myszka).

    Tabela

    1. Lechia I Gdańsk 17 45 76-10
    2. SSA Arka Gdynia 18 45 52-10
    3. Polonia Gdańsk 17 35 67-26
    4. Bałtyk Gdynia 18 34 50-35
    5. Bytovia Bytów 17 29 28-28
    6. Lechia II Gdańsk 18 28 44-29
    7. Wierzyca Starogard Gd.16 26 44-34
    8. Gedania Gdansk 18 23 36-33
    9. Start Miastko 18 22 39-38
    10. Rodło Kwidzyn 18 19 27-32
    11. Wisła Tczew 18 16 23-50
    12. Gryf 95 Słupsk 18 14 27-59
    13. Pomezania Malbork 18 7 22-73
    14. Żuławy Nowy Dwór Gd. 17 4 15-93

    Pomorska liga juniorów C 1

    Wyniki spotkań: Olivia - Gryf 95 Intercars 3:0, Gedania - Arka II 0:0, SMS Jantar - Wierzyca 3:2, Jantar P. Gd. - Cisowa 2:0, Arka I - Bałtyk 4:1, Lechia - Borowiak 3:1, Orkan - Wisła 1:1. Mecz zaległy: Olivia - Gedania 0:2.

    Tabela

    1. Jantar Pruszcz Gdański 16 41 38-5
    2. Arka I Gdynia 16 39 66-11
    3. Lechia Gdańsk 16 35 58-21
    4. SMS Jantar Ustka 16 33 38-27
    5. Borowiak Czersk 17 32 31-23
    6. Bałtyk Gdynia 16 24 45-47
    7. Olivia Gdańsk 16 22 42-23
    8. Wisła Tczew 16 21 44-43
    9. Gedania Gdańsk 16 17 20-35
    10. Arka II Gdynia 16 14 22-41
    11. Wierzyca Starogard Gd.16 13 21-40
    12. Cisowa Gdynia 16 10 23-63
    13. Gryf 95 Intercars Słupsk 17 10 20-62
    14. Orkan Rumia 16 7 11-38
    Juniorskie okręgówki

    Juniorzy A - grupa I: Żaki 98 - Polonez 7:0, Leśnik - Gryf 95 PRIMO 2:2, Dąb - Sparta 2:2, Krokusy - Granit 9:0, Chrobry - Pomorze 1:0. Mecz Pogoń - Karol przełożono. Pauzowała Astra.

    1. Gryf 95 PRIMO Słupsk 15 38 58-10
    2. Żaki 98 Ustka 14 34 63-16
    3. Pogoń Lębork 14 33 68-20
    4. Chrobry Charbrowo 15 32 42-20
    5. Astra Czarna Dąbrówka 14 27 56-40
    6. Dąb Kusowo 15 23 41-29
    7. Krokusy Stowięcino 15 19 49-40
    8. Granit Kończewo 15 18 36-42
    9. Polonez Bobrowniki 15 18 39-56
    10. Sparta Sycewice 15 13 23-53
    11. Karol Pęplino 14 9 21-40
    12. Pomorze Potęgowo 14 7 22-67
    13. Leśnik Cewice 15 2 15-100

    Juniorzy A - grupa II: Bytovia - Urania 6:1, Prime Food Brda - Kaszubia 2:3, Iskra - Start 7:2, Czarni - Drzewiarz 4:0, Koral - Echo 7:1, MKS - Myśliwiec 11:0.

    1. Bytovia Bytów 14 36 78-18
    2. Koral Dębnica 13 33 62-16
    3. MKS Debrzno 14 30 44-24
    4. Kaszubia Studzienice 14 26 44-34
    5. Czarni Czarne 14 24 41-31
    6. Urania Udorpie 14 22 34-45
    7. Prime Food Brda Przechlewo 13 21 45-34
    8. Iskra Dretyń 14 17 33-43
    9. Drzewiarz Rzeczenica 14 13 20-38
    10. Start Miastko 13 12 22-29
    11. Myśliwiec Tuchomie 14 7 23-82
    12. Echo Biesowice 14 1 16-68

    Juniorzy B - grupa I: Żaki 98 - Stal/Orliki 5:1, Leśnik/Tęcza - Gryf 95 1:3, Pogoń/Ratusz - Jantar 3:0, Krokusy - Granit 3:3. Błękitni, Dąb i Chrobry - pauza.

    1. Jantar Ustka 13 36 74-11
    2. Pogoń/Ratusz Lębork 13 29 56-11
    3. Gryf 95 Słupsk 13 28 59-17
    4. Żaki 98 Ustka 12 26 46-20
    5. Leśnik/Tęcza Cewice 13 20 56-25
    6. Krokusy Stowięcino 12 14 43-40
    7. Stal/Orliki Jezierzyce 13 13 25-37
    8. Chrobry Charbrowo 11 10 11-30
    9. Błękitni Główczyce 12 8 14-58
    10. Dąb Kusowo 12 6 19-78
    11. Granit Kończewo 12 4 7-83

    Juniorzy B - grupa II: GKS - Piast 8:0, Prime Food Brda - Kaszubia 3:1, Koral - Unia 0:1, MKS - Myśliwiec 7:0.Mecz Prime Food Brda - Piast został zweryfikowany na 0:3 - walkower (na boisku było 3:0). W drużynie przechlewskiej grał zawodnik po czwartej żółtej kartce. Iskra i Czarni - pauza.

    1. GKS Kołczygłowy 12 34 63-4
    2. Piast Człuchów 12 25 47-15
    3. Brda Prime Food Przechlewo 12 23 43-19
    4. MKS Debrzno 11 19 46-24
    5. Czarni Czarne 10 16 50-30
    6. Unia Korzybie 12 16 38-28
    7. Koral Dębnica 10 14 38-16
    8. Kaszubia Studzienice 12 12 48-46
    9. Myśliwiec Tuchomie 12 3 7-101
    10. Iskra Dretyń 11 3 4-101

    Junior C: Bytovia - Sparta 4:0, Pogoń/Trójka - Start 4:0, Olimp - Stal/Orliki 1:0. Canicuła i Jantar - pauza.

    1. Jantar Ustka 9 24 75-12
    2. Stal/Orliki Jezierzyce 9 21 73-19
    3. Pogoń/Trójka Lębork 8 18 38-14
    4. Olimp Dębnica K. 10 18 32-13
    5. Bytovia Bytów 9 15 30-38
    6. Start Łeba 9 6 9-36
    7. Sparta Sycewice 8 6 12-45
    8. Canicuła Bytów 9 0 2-94

    Junior D: Lider - Żaki 98 3:0, Gryf 95 - Orliki 5:2, GTS - Polonez 1:1, Jantar - Salos 2:0, Olimp - Pogoń/Trójka 0:4, Orzeł - Prime Food Brda 1:5.

    1. Jantar Ustka 14 39 59-9
    2. Salos Słupsk 14 36 66-14
    3. Gryf 95 Słupsk 14 33 69-30
    4. Pogoń Lębork 12 25 49-23
    5. Brda Przechlewo 13 25 43-32
    6. Lider Miastko 14 22 35-39
    7. Orliki Jezierzyce 12 13 34-26
    8. Olimp Dębnica K. 14 12 18-34
    9. GTS Czarna Dąbr. 13 11 21-33
    10. Polonez Bobrowniki 14 10 24-71
    11. Orzeł Kołczygłowy 12 8 17-51
    12. Żaki 98 Ustka 14 0 7-80

    Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Najczęściej czytane

    GP24 poleca

    Wideo