Kraj > Podwyżki dla leśników

  Kraj > Podwyżki dla leśników

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza  Leśnicy byli jedną z ostatnich grup zawodowych, pozostających na garnuszku państwa, która nie otrzymała jeszcze podwyżki płac. Od 1 maja br. to się zmieni, ponieważ Dyrektor Generalny Lasów Państwowych Marian Pigan podpisał właśnie rozporządzenie w tej sprawie.

  Regulację płacy i wysokości przyznawanych nagród negocjowały "leśnicze" związki. Ustalono, że każdy pracownik Lasów otrzyma średnio 300 zł brutto więcej od 1 maja 2008 roku.

  Leśnicy skasują też nagrodę z okazji Dnia Leśnika, która zostanie wypłacona do 15 czerwca br. w kwocie min. 1800 zł brutto dla każdego zatrudnionego. W porozumieniu zastrzeżono, że ta kwota może ulec podwyższeniu.

  Ustalono również, że nagroda za II kwartał 2008 roku będzie wypłacona w lipcu. Jej wysokość jest jednak zależna od wyników ekonomicznych uzyskanych przez Lasy Państwowe.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (1)

  Wszystkie komentarze (1) forum.gp24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo